Oferta

Lalka sentymentalna

Proponujemy niezwykle innowacyjną usługę wykonania LALKI SENTYMENTALNEJ wykonanej z dostarczonych przez klienta jego własnych ubrań lub innych tkanin dekoracyjnych ( kocyk, narzuta po babci, serwetki ) kilka wariantów "lalki sentymentalnej":

  1. przytulanka dla dziecka z jego ubranek z przeszłości, np.: ulubionej za małej już bluzeczki, ewentualnie przerobienie innej, ukochanej, zepsutej juz zabawki.
  2. przytulanka dla dziecka wykonana w efekcie połączenia ubrań mamy i taty ( lub rodzice chrześni, opiekunowie ). Każde z rodziców przekazuje cząstkę siebie.
  3. prezent dla przyjaciela. Kilkoro znajomych przekazuje elementy swojej garderoby, które przetwarzane są w maskotkę lub dekoracyjną poduszkę . W miejscu konkretnych elementów, na tkaninach pochodzących od konkretnych osób można np.: wyhaftować imiona znajomych.

Osobista historia zawarta w przedmiocie poprzez użycie jego własnych ubrań, wyłania sentymentalną wartość „lalki”, a także zakorzenioną w danej rodzinie lub grupie przyjaciół opowieść lub wspomnienia.

Wykonaliśmy kilka takich realizacji , wszystkie wieńczyła ogromna radość i wzruszenie.

Do góry ↑

Ręcznie robione gadzety firmowe

Ofertę kierujemy do firm poszukujących unikatowych gadżetów reklamowych i prezentów firmowych.
Wykonane ręcznie na indywidualne zamówienie firmy (projektowanie z uwzględnieniem preferencji klienta, lub wykonanie wg jego projektu) i sygnowane (haftem) znakiem/logotypem firmowym, adresem www lub dedykacją. Przykładowe produkty: maskotka firmowa, ozdoby na choinkę, brelok z haftowanym logotypem, etui na laptopa lub etui na telefon, unikatowa torba na zakupy z wyhaftowanym hasłem firmy, koszulki firmowe, broszki, drewniane szkatułki, haftowane poduszki. Na tego typu identyfikację graficzną firmy czeka ambitny klient biznesowy, pragnący zrobić dobre wrażenie, budzić pozytywne skojarzenia, zaintrygować i zapaść w pamięci swoim kontrahentom poprzez oryginalne ręcznie robione prezenty firmowe.

Równolegle firma wykonuje na zamówienie gotowe elementy scenograficzne na potrzeby reklam telewizyjnych, jak i na potrzeby produkcji filmowej ( lalka do animacji, mockup, rekwizyt, stand ) dla domów produkcyjnych, agencji reklamowych oraz fotografów, scenografów i rekwizytorów np:
atrapa, model wielkości naturalnej, makieta, dekoracje sceniczne, standy reklamowe, stojaki typu: fotostandy, totemy, figury, sztuczne rośliny w różnej skali.
Wykonaliśmy szereg dekoracji na eventy kulturalne, festiwale oraz lalki ekspozycyjne dla prywatnych odbiorców.

Do góry ↑

Renowacja mebli - tapicer

Specjalizujemy się z tapicerowaniu małych mebli, takich jak krzesła, zagłówki, fotele, ławki, zarówno antyczne jak i nowoczesne.
Zajmujemy się też całościowym odnawianiem starych mebli. Renowacja to nadawanie im nowego charakteru, zaskakujące jakie efekty moze przynieść zmiana tapicerki, zmiana koloru drewna lub dodanie dodatkowej funkcji meblowi. Wspólpracujemy z profesjonalną pracownią konserwatorską, jesteśmy więc w stanie wykonać każde zlecenie, również obiekty zabytkowe.

Zaprojektujemy oryginalny i funkcjonalny pokój dla dziecka lub nastolatka. Wykonamy meble na zamówienie np.: łóżko-regał w kształcie statku zawierające w sobie półki, blaty do pracy, schowki itp. Zrobimy dopasowane do potrzeb klienta dekoracje do wnętrza, a także wykonamy malowidła na ścianach lub pomożemy dobrać kolory.

Do góry ↑

Malarstwo ścienne

Wykonujemy malowidła na ścianie jako stały element dekoracyjny we wnętrzu. Możemy wykonać malowidło o dowolnej tematyce w technice mural, graffiti, akryl, fresk lub sgraffito,a także popularne ostatnio tynki strukturalne dające niesamowite efekty estetyczne.

Malarstwo iluzjonistyczne, dekoracyjne, wzory graficzne, ornamenty i szablony, przecierki i faktury, malunki dla dzieci, reklama na elewacji budynku.

Do góry ↑

Grafika komputerowa

Współpracujemy z wykwalifikowanymi informatykami, możemy zaprojektować i wykonać oryginalną i profesjonalną stronę www, a także inne formy identyfikacji graficznej takie jak: folder, teczka reklamowa, wizytówki, plakaty i banery. Polecimy dobrą drukarnię lub zajmiemy się projektem do samego końca.

Do góry ↑

Logotyp

Zaprojektujemy logotyp dla Firmy lub dla marki produktowej.

Logo, czyli graficzna forma przedstawiająca symbol i nazwę firmy jest niezwykle istotna ponieważ to logo w pierwszym kontakcie z klientem buduje markę i rozpoznawalność firmy. Ważne jest więc, aby logo było zaprojektowane poprawnie technicznie i artystycznie, a co najważniejsze zgodnie z charakterem działalności firmy i specyfiki branży. Dobre logo umacnia pozycję firmy na rynku tworząc silną i rozpoznawalną markę pośród konkurencji.

Do góry ↑

Projekt maskotki firmowej

Maskotki firmowe uczą, bawią , a przede wszystkim mają zmniej­szać dys­tans mię­dzy klien­tem a marką.

Wykonamy maskotkę unikalną, jednoznacznie kojarzącą się z marką, zaprojektujemy i wykonamy maskotkę indywidualną, serię maskotek lub całkowicie unikalny egzemplarz na potrzeby konkretnej akcji reklamowej.

Oferujemy wykonanie prototypu (opracowanie projektu, wykrojów oraz wykonanie modelu w skali 1:1- makiety) maskotki firmowej przeznaczonej do produkcji masowej lub wykonanie całej produkcji takich maskotek.

Do góry ↑

Zajęcia plastyczne dla dzieci

Zorganizujemy i poprowadzimy zajęcia plastyczne na imprezach dla dzieci, festiwalach, eventach firmowych.

Na każdych zajęciach grupa dzieci wykonuje podane w instrukcji i zademonstrowane przez prowadzącą warsztaty zadanie plastyczne. Istnieje możliwość pracy indywidualnej z pomocą prowadzącej lub animatora. Dzieci pracując w grupie pogłębiają swoje kompetencje interpersonalne, współpracują, pomagają sobie wzajemnie, starsze dzieci opiekują się młodszymi. Dzieci nawiązują nowe znajomości poprzez wspólną pracę. Zajęcia pomagają rozwijać wyobraźnię, zdolności plastyczne, sprawność manualną oraz wzmagają poczucie własnej wartości i przeświadczenie o własnej skuteczności poprawiając ogólną jakość rozwoju, nauki i życia.

Do góry ↑