Sklep

Targi i wystawy

Thumb

ART FRESH FESTIVAL

Prawie stu artystów współpracuje w ramach wydarzenia Art Fresh Festival.
Jest to grupa wielopokoleniowa, interdyscyplinarna; jednoczy ją twórczość wyzbyta gorsetu akademizmu. Celem festiwalu jest propagowanie polskich młodych artystów w kręgach międzynarodowych i krajowych galerii sztuk, jak i wśród koneserów i kolekcjonerów.Jest wspólnym przedsięwzięciem twórców,organizacji „American Friends in Warsaw” oraz dyrekcji Sheraton Warsaw Hotel.Zaproszeni goście mogą podziwiać dzieła, porozmawiać z artystami oraz zorientować się w najnowszych tendencjach w sztuce.

Art Fresh Festival odbywa się co roku w Warszawie w Sheraton Warsaw Hotel.W tym dniu wystawiający przygotowują pokaz swoich dzieł: w różnych stylach, z różnych środowisk artystycznych. W Art Fresh Festival biorą udział studenci i absolwenci polskich akademii sztuk i członkowie różnych organizacji artystycznych.W czasie festiwalu sale Sheraton Warsaw Hotel odwiedza ponad 2000 osób.
Wśród zwiedzających i zapraszanych gości są liczni przedstawiciele instytucji polskich i zagranicznych.
Podczas Art Fresh Festival można kupić bezpośrednio od twórców obrazy olejne, akwarele, rysunki, grafiki, fotografie artystyczne, rzeźby, biżuterię, lalki kolekcjonerskie i wiele innych dzieł.
Niebagatelną rolą festiwalu jest to, że spotkania na nich owocują późniejszymi kontaktami z odbiorcami w pracowniach i na wystawach młodych twórców.

Archiwum imprez

Do góry ↑

Sklepy stacjonarne, w których można kupić KIZIU MIZIU

  • KREDKAFE al. Wyzwolenia 14 / Warszawa (A)
  • LAS RĄK ul Krucza 47 / Warszawa (B)
  • POMPON ul. Młynarska 13 / Warszawa (C)
  • SZTUKARNIA ul. Lewicka 10 / Warszawa (D)
  • XOXO ul. Bolka 15/3 Poznań (E)

Do góry ↑

Mapka sklepów (WARSZAWA)

KREDKAFE

al. Wyzwolenia 14 / Warszawa

LAS RĄK

ul. Krucza 47 / Warszawa

POMPON

ul. Młynarska 13 / Warszawa

SZTUKARNIA

ul. Lewicka 10 / Warszawa

Mapka sklepów (POZNAŃ)

XOXO

ul. Bolka 15/3 / Poznań

Do góry ↑